و جاهدوا فی الله حق جهاده

سیب سرخی سر نیزه است دعا کن من هم ، این چنین کال نمانم ...به شهادت برسم

و جاهدوا فی الله حق جهاده

سیب سرخی سر نیزه است دعا کن من هم ، این چنین کال نمانم ...به شهادت برسم

دیروز از هر چه بود گذشتیم ؛ امروز از هر چه بودیم.
آنجا پشت خاکریز بودیم و اینجا در پناه میز.
دیروز دنبال گمنامی بودیم و امروز مواظبیم ناممان گم نشود.
جبهه بوی ایمان می داد و اینجا ایمانمان بو می دهد.
الهی نصیرمان باش تا بصیر گردیم.بصیرمان کن تا از مسیر بر نگردیم و آزادمان کن تا اسیر نگردیم

**پیشاپیش عذر می خوام،،،به علت مشغله ی فراوان نمی توانم دنبال کننده ی خوبی باشم**

طبقه بندی موضوعی
آخرین نظرات

در دنیایی زندگی می کنیم که هر چند وقت یکبار پدیده ها و جریانات خاصی شکل می گیرد و همه ی آن ها داعیه ی حق بودن خود را دارند . بعضی از این جریانات هم روی معارف حق اسلام تأکید دارند و با استفاده از آن معارف به توجیه اقدامات خود می پردازند و آن معارف را سند حقانیت خود می دانند .

جریان شیرازی ها ،  چند سالی است فعالیت ها و تحرکات زیادی در کشور و در بین شیعیان مناطق مختلف جهان انجام می دهد و با در دست گرفتن ارادت و اعتقاد شیعیان به اهل بیت عصمت و طهارت ، به گسترش تفکرات خود می پردازند . خروجی فعالیت های این جریان در نهایت اختلاف بین شیعیان و اهل سنت است . این جریان به قدری در کارهای خود از احادیث و منش اهل بیت دم می زنند که در نگاه اول حقانیت تفکرات آن ها به ذهن انسان متبادر می شود . اینجاست که اگر انسان شناخت کافی از اهداف این جریان نداشته باشد ، در منجلاب تفکرات آنان غرق می شود .

سئوالی که به وجود می آید این است که چگونه می توانیم جریانات حق و باطل را از هم تشخیص دهیم .

روش های زیادی برای ایمن شدن در برابر جریانات فرهنگی ، سیاسی و به طور کلی رخدادهای روزمره و در یک کلام افزایش بصیرت وجود دارد که از جمله ی آن ها می توان به مطالعه و افزایش اطلاعات و معارف خود از شیعه ، مطالعه ی تاریخ خصوصاً مطالعه ی وقایع صدر اسلام ، بررسی اهداف و خط مشی های جریانات و اعتقادات آن ها و ... وجود دارد که بعضاً بسیار وقت گیر و مستلزم عزم راسخ و همت جدی و همچنین وجود شخصی است که انسان را در این راه یاری دهد ، اما به نظر نگارنده روشی که بسیار ساده و کاربردی و در عین حال سریع است این است که انسان برای شناخت جریان ها ، نگاه به دوستان و دشمنان یک جریان بیندازد .

هر جا که به بن بست خوردیم که آیا فلان جریان فکری یا سیاسی حق است یا باطل یا این که کدام جریان اصلح است ، نگاه کردن به دوستان و دشمنان آن جریان راهگشاست .

به تازگی کشور کانادا ضمن دعوت از نماینده سیدصادق شیرازی به پارلمان این کشور از آنها و نهادهای زیر نظرشان تقدیر کرد! این درحالی است که اقدامات خصمانه این کشور در تحریم و حمایت از منافقین و پیش بردن برنامه های انگلیس درمنطقه محل انکار ندارد.

عکس بالا مربوط به تقدیر رسمی و علنی از تشیع انگلیسی توسط نماینده پارلمان کانادا است که به تازگی رخ داده است . در این جلسه نماینده مجلس فدرال و مسئولان ارگان های حاضر، از فعالیت مرکز سیدصادق شیرازی و سیبویه در زمینه مقابله با گروه های افراطی و تکفیری قدردانی کردند و اذعان کردند که اگر سعی و تلاش آنان نبود چنین موفقیتی حاصل نمی شد!!!

همین که انسان می بیند که کانادا که کشوری است که سیاست های آن در راستای سیاست های انگلیس خبیث است تا جایی که فرماندار کل کانادا توسط ملکه انگلیس انتخاب می شود ، چه ظلم ها علیه جمهوری اسلامی ایران روا داشته است ، از جریان سید صادق شیرازی تقدیر و حمایت می کند ، صفر تا صد شاکله این جریان باید برای انسان شناخته شود .

جهت اطلاعات بیشتر تقدیر پارلمان کانادا از جریان سید صادق شیرازی اینجا کلیک کنید

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">